GAUTI PASIŪLYMĄ!

ĮVAIRIŲ TVENKINIŲ projektavimas ir įrengimas, renovacija.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

 • konsultuojame,
 • projektuojame,
 • statome, renovuojame,
 • įrengiame,
 • montuojame ir prižiūrime.

Susisiekite telefonu: +370 675 133 18, el. paštu: info@okeana.lt arba užpildykite užklausos formą:


  Tvenkinių priežiūra

  Dekoratyvinių tvenkinių ir baseinų priežiūra

  Dekoratyvinių baseinų ir tvenkinių nauda nepamatuojama: įrengus teritorijos aplinka tampa gražesnė ir gyvesnė, kaitriomis vasaros dienomis šalia vandens telkinio būna vėsiau ir gaiviau, tuo tarpu žiemą oras tampa šiek tiek švelnesnis. Vandens telkiniai visus metus vilioja paukščius, miško gyvūnus, o mums – leidžia stebėti laukinę gamtą iš arti. Didesni vandens telkiniai leidžia mėgautis įvairesniais malonumais: plaukimu, žvejyba, vandens transporto priemonių naudojimu.

  Tvenkinio vandens kokybės svarba

  Tačiau iš tiesų akį džiugins tik tvarkingas ir prižiūrėtas vandens telkinys. Gamtoje vykstantys natūralūs procesai ne visuomet naudingi tvenkiniams ar dekoratyviniams baseinams. Vandens telkinių krantai yra linkę užželti vandens augalais, pelkėti, šlaitai veikiami aplinkos veiksnių deformuojasi, paplūdimių smėlis ar žvyras slenka gilyn, o dugnas pasidengia žolių ir dumblių kilimu.

  Norint, kad toks scenarijus nenutiktų, būtina reguliari vandens telkinio priežiūra, atnaujinimas, tvarkymas. Tvenkinių įrangos el. parduotuvės lentynose – visos būtiniausios vandens telkinių priežiūros priemonės ir įranga, kurią galima įsigyti ir savarankiškai rūpintis vandens telkiniu. Jei tokia perspektyva neatrodo patraukliai – mūsų specialistai pasiruošę padėti: atliekame visus dekoratyvinių tvenkinių ir baseinų priežiūros darbus.

  Tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų valymas ir priežiūra

  Tvenkinių valymas ir priežiūra

  Sukurti tokią tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų ekosistemą, kad visiškai neaugtų nepageidaujami dumbliai ir nesikauptų nešvarumai – be galo sudėtinga. Dažnai tai iššūkis net ir gamtai: valymo ir tvarkymo darbai reikalingi taip pat ir natūraliems vandens telkiniams.

  Esame tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų projektavimo, įrengimo ir priežiūros profesionalai, turime visą reikalingą darbams atlikti įrangą, pakankamą patirtį ir žinias. Visada matome, kokie būtų efektyviausi ir geriausi valymo sprendimai kiekvienam vandens telkiniui. Esame lankstūs – galime susitarti dėl vienkartinės konsultacijos ir vandens telkinio valymo, tačiau mielai imsimės ilgalaikio bendradarbiavimo ir reguliaraus Jūsų vandens telkinio stebėjimo ir tvarkymo.

  Tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų renovacijos darbai

  Per ilgą laiką aplinkos veiksniai daro įtaką net puikiai, atsakingai suprojektuotų ir įrengtų tvenkinių bei dekoratyvinių baseinų dugnui, krantams, paplūdimiams. Todėl pastebėjus rimtesnius pažeidimus, rekomenduojama vandens telkinius renovuoti.

  Renovacijos darbai priklauso nuo pažeidimų masto. Dažni specialistų veiksmai renovacijos metu – hidroizoliacijos atnaujinimas, krantų performavimas, sutvirtinimas, paplūdimio įrengimas atvežant naujo smėlio ar kitokio kliento pasirinkto grunto, apželdinant krantines.

  Tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų paruošimas vasarai

  Natūralu, kad tvenkiniai ir dekoratyviniai baseinai aktualiausi šiltuoju metų periodu – tuo metu, kai daugiausiai laiko praleidžiama lauke. Tačiau ruduo ir žiema – nemažas iššūkis vandens telkinių turėtojams. Krintantys labai stiprių vėjų sunešami į vandenį, smarkūs lietūs plauna gruntą ir kartu su visais nešvarumais suteka į tvenkinį ar dekoratyvinį baseiną, vandens kokybei turi įtakos taip pat per šalčius susidaręs ir paskui ištirpęs ledas.

  Visi aplinkos veiksniai daro įtaką tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų vandens kokybei, todėl būtina prieš prasidedant vasarai kruopščiai išvalyti vandens paviršių bei dugną. Priešingu atveju – organinių atliekų sankaupos ims irti tiesiog vandenyje, pakeisdamos rūgštigumą, sudarydamos sąlygas kenksmingiems mikroorganizmams veistis. Mūsų specialistų komanda atvyksta tiesiai į kliento pageidaujamą vietą, atsiveža visą reikalingą įrangą, patikrina vandens kokybę, išvalo paviršinius bei dugno nešvarumus, konsultuoja dėl tolimesnės dekoratyvinio baseino ar tvenkinio priežiūros.

  Tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų paruošimas žiemai

  Tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų paruošimas žiemos laikui turi būti itin kruopštus, jeigu vandens telkinyje yra auginamos žuvys. Priklausomai nuo žuvų rūšies ir paties vandens telkinio dydžio bei gylio, gali tekti žuvis perkelti į specialias talpas, kur jos praleistų žiemą šiltesnėje temperatūroje, o pavasarį būtų grąžintos atgal. Kaip tai padaryti ir kur įsigyti reikalingą įrangą, išsamiai papasakos mūsų el. parduotuvės konsultantai, taip pat galime visiškai pasirūpinti Jūsų tvenkinio ar dekoratyvinio baseino gyventojais ir paruošti vandens telkinį saugiam žiemojimui.

  Jeigu tvenkinys ar dekoratyvinis baseinas yra tokio gylio ir dydžio, kad visiško užšalimo tikimybės nėra, o jame besiveisiančios žuvys gerai prisitaikiusios išgyventi mūsų klimato sąlygomis, tereikės pasirūpinti pakankamu vandens aeravimu, stebėti vandens ir ledo sluoksnio būklę. Dėl įrangos tinkamumo ir patikimumo visuomet galima pasitarti su tvenkinių įrangos el. parduotuvės konsultantais.

  Tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų žiemojimo prekės

  Kokie įrenginiai ir priemonės padeda peržiemoti tvenkiniui ar dekoratyviniam baseinui? Visų pirma, reikia rūpintis vandens telkinyje besiveisiančia gyvybe: žuvimis, lepesnėmis augalų rūšimis, naudingomis bakterijomis ir kitais mikroorganizmais.

  Jeigu tvenkinyje ar dekoratyviniame gyvenančios žuvys yra pakankamai gerai prisitaikiusios prie mūsų klimato ir ketinama jas palikti žiemoti vandens telkinyje, būtina pasirūpinti joms tinkamomis šaltojo metų laiko sąlygomis. Pavyzdžiui, esant tvenkinio ar dekoratyvinio baseino užšalimo tikimybei, rekomenduojama naudoti tvenkinio šildytuvą, kuris užtikrintų nuolatinį eketės susidarymą – tai būtina taip pat ir dėl vandens prisotinimo deguonimi bei susidarančių kenksmingų junginių pašalinimo.

  Vien tik eketės pakankamam deguonies kiekiui užtikrinti tvenkinyje ar dekoratyviniame baseine gali ir nepakakti. Todėl rekomenduojama papildomai naudoti aeratorius. Jie ypatingai naudingi ir svarbūs žiemą, kada ledo sluoksnis neleidžia vandeniui prisisotinti deguonimi natūraliai.

  Visą būtiną baseinų ir dekoratyvinių tvenkinių žiemojimo įrangą galima rasti tvenkinių įrangos el. parduotuvėje, na o parduotuvės konsultantai turi pakankamai daug žinių ir patirties, todėl gali patarti ir padėti išsirinkti.

  Tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų vasaros prekės

  Artėjant vasarai rekomenduojame pasitelkti profesionalią pagalbą tvenkinio ar dekoratyvinio baseino paruošimui. Mūsų specialistai gali atvykti, įvertinti vandens telkinio paruošimo poreikius ir rekomenduoti įrangą bei priemones.

  Bendradarbiaujame su patikimais kokybiškos dekoratyvinių baseinų ir tvenkinių įrangos gamintojais ir tiekėjais, patys asmeniškai esame išbandę visas el parduotuvėje esančias prekes, todėl drąsiai galime patarti ir rekomenduoti tai, ko konkrečiam vandens telkiniui labiausiai reikia.

  Pagrindinė siūloma įranga – vandens filtravimo sistemos, cirkuliaciniai siurbliai, aeratoriai. Taip pat reguliariam vandens valymui reikalingi nešvarumus nuo paviršiaus surenkantys skimeriai, tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų dugnui valyti naudojami siurbliai.

  Tvenkinių vandens šildytuvai ir aeravimo įranga žiemai

  Tvenkinio paruošimas žiemai

  Pagrindiniai tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų žiemojimui reikalingi elementai – vandens šildytuvai ir vandens aeravimo įranga.

  Vandens šildytuvai ypatingai reikalingi vandens telkiniuose, kuriuose auginamos žuvys. tvenkinių vandens šildytuvai neleidžia aklinai užšalti vandeniui ir paviršiuje suformuoja nuolatinę eketę. Per neužšalančią zoną patenka deguonis ir pašalinami kenksmingi junginiai, susidarantys nešvarumams vandenyje yrant.

  Taip pat naudingas papildomas deguonies padavimas į vandenį. Todėl ypatingai žiemą rekomenduojama naudoti vandens telkinių aeratorius, kuriuos, atsižvelgdami į vandens telkinio dydį, gylį ir specifiką, parinks tvenkinių įrangos el. parduotuvės konsultantai.

  Tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų vandens valymo siurbliai

  Tvenkinių įrangos el. parduotuvėje siūlome įsigyti tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų vandens valymo vakuuminių siurblių.

  Šie įrenginiai tai šiuolaikiška technologija, gerokai palengvinanti dirbtinių ar natūralių vandens telkinių priežiūrą. Tokiais siurbliais galima valyti įvairios struktūros dugną, keičiant siurbimo antgalius pagal reljefą ir poreikį, drėgnu būdu nuvalyti nešvarumus nuo kietų, lygių paviršių.

  El. parduotuvės specialistai patars, kokį vandens valymo siurblį geriausia rinktis konkrečiai Jūsų vandens telkiniui. Taip pat mūsų specialistai gali atvykti visą šį darbą padaryti už jus, parodyti kaip efektyviai ir greitai išvalyti dugną, krantus, konsultuoti dėl tolesnės priežiūros.

  Tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų valymo siurblių nuoma

  Esame lankstūs ir teikiame įvairaus pobūdžio paslaugas. Klientui pageidaujant, reguliariai atvykstame, įvertiname tvenkinio ar dekoratyvinio baseino būklę, atsivežame įrangą ir patys išvalome dugną.

  Taip pat atstovaujame patikimus vandens valymo siurblių gamintojus, parduodame kokybišką įrangą, suteikiame garantiją, konsultuojame ir padedame esant gedimams.

  Kitas pasirinkimas – vandens valymo siurblių nuoma. Jeigu abejojate dėl įrenginio pirkimo ar nemanote, kad Jums dažnai vandens valymo siurblio prireiks, išsinuomokite įrenginį, pasinaudokite ir apsispręskite dėl tolesnių veiksmų. Dėl nuomos paslaugos siūlome kreiptis į tvenkinių įrangos el. parduotuvės konsultantus.

  Biologinės vandens priežiūros priemonės

  Siekiant tvenkinio ar dekoratyvinio baseino subalansuotos ir veikiančios  ekosistemos, dažnai tenka gamtai šiek tiek padėti. Tvenkinių el. parduotuvėje siūlome biologinių vandens priežiūros priemonių, kurios padės palaikyti vandens kokybę. Tokios priemonės ypatingai naudingos tik įsirengus vandens telkinį, kai reikia sukurti vandenyje tinkamą mikroorganizmų balansą.

  Biologinės vandens priežiūros priemonės tai įprastai – gerosios bakterijos, papildytos naudingais fermentais, kurie sutinkami natūralioje aplinkoje. Koncentruotos biologinės vandens priežiūros priemonės tiesiog pilamos į vandenį, kur atlieka savo darbą kuriant ekosistemos balansą.