GAUTI PASIŪLYMĄ!

ĮVAIRIŲ TVENKINIŲ projektavimas ir įrengimas, renovacija.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

 • konsultuojame,
 • projektuojame,
 • statome, renovuojame,
 • įrengiame,
 • montuojame ir prižiūrime.

Susisiekite telefonu: +370 675 133 18, el. paštu: info@okeana.lt arba užpildykite užklausos formą:


  Rezervuarai ir talpyklos

  Priešgaisrinis rezervuaras

  Vandeniui ar bet kokiems skysčiams kaupti bei išsaugoti, taip pat tokioms medžiagoms, kurios neturėtų patekti į aplinką laikyti, yra įrengiamos sandarios talpyklos ir rezervuarai. Tai įprastai dirbtinio tvenkinio įrengimo principu kasamos, suformuojamos ir sandarinamos skysčių talpyklos, esant reikalui uždengiamos, gali būti integruojami kiti mechanizmai, drenažas, valymo įranga.

  Rezervuarų ir talpyklų projektavimas

  Vandens objektų projektavimas

  Rezervuarų ir talpyklų įrengimo darbus pradedame nuo kliento poreikių analizės ir detalaus projekto parengimo. Darbus skirstome etapais, nurodydami laiko ir finansų sąnaudas kiekvienam veiksmui ir darbams.

  Projekto sudėtingumas ir būtini darbai priklauso nuo rezervuaro ar talpyklos tipo, dydžio ir tikslo. Priešgaisriniams rezervuarams, vandens kaupykloms keliami reikalavimai yra panašūs į įprastinių dirbtinių vandens telkinių reikalavimus, todėl priklausomai nuo dydžio gali būti privalomas leidimas, detalus projektas.

  Tuo tarpu potencialiai kenksmingų aplinkai medžiagų talpyklos: nuotekų kaupimo rezervuarai, sąvartynai, mėšlidės ir silusinės, srutų lagūnos, dėl turinio keliamos grėsmės, projektuojami įrengimui pasirenkant ypač tvirtas ir sandarias medžiagas, įvertinant izoliacijos trūkumų pavojus. Šioms talpykloms gali būti naudojama papildoma įranga, vamzdynai ir kitos sistemos, o tai taip pat lemia didesnį projekto sudėtingumą.

  Rezervuarų ir talpyklų kasimas ir įrengimas

  Antžeminis priešgaisrinis rezervuaras

  Teikiame kompleksines rezervuarų ir talpyklų įrengimo paslaugas: galime parengti projektą, atliekame kasimo darbus, parduodame visas reikalingas medžiagas ir mechanizmus, bendradarbiaujame su tiekėjais, kurie gali pasiūlyti mūsų klientams geriausius sprendimus. Rezervuarus bei talpyklas įrengiame nuo “0”: pradedame projektu ir pabaigiame apželdinimo ir dekoravimo darbais arba atliekame bet kurio etapo darbus, taisome klaidas, renovuojame, atnaujiname.

  Pasirūpiname visais kasimo ir talpyklų bei rezervuarų formavimo, tvirtinimo, hidroizoliacijos darbais ir medžiagomis. Kasimui pritaikome optimaliausią techniką, dirbame tvarkingai, rūpinamės aplinka, laikomės sutartų terminų.

  Atvirų priešgaisrinių rezervuarų įrengimas

  Priešgaisriniai rezervuarai skirti vandens kaupimui ir laikymui, kuris, esant reikalui, naudojamas gaisrui gesinti. Tokie vandens telkiniai ypač aktualūs šalia pramoninės paskirties pastatų, gamybinių įmonių, parkuose, žmonių susibūrimo vietose bei gyvenvietėse, kur nėra nuolatinių ir pakankamų vandens išteklių gaisro gesinimo atvejais.

  Mes projektuojame, atliekame visus atvirų priešgaisrinių rezervuarų kasimo ir įrengimo darbus taip, kad vandens objektas atitiktų priešgaisrinės saugos reikalavimus, tačiau klientui nekeltų papildomų rūpesčių.

  Antžeminių priešgaisrinių rezervuarų įrengimas panašus į didesnio dirbtinio vandens telkinio įrengimą: kasama atitinkamo dydžio duobė, suformuojami krantai, klojamas geotekstilės audinys ir hidroizoliacinė plėvelė. Pasirūpinama patogiu gaisro gesinimo technikos privažiavimo prie vandens telkinio, įrengiamas vandens padavimo sprendimas.

  Skysto mėšlo lagūnų įrengimas

  Projektuojame ir įrengiame sprendimus gyvulių ir paukščių augintojams. Kasame ir pagal visus gamtosauginius reikalavimus paruošiame skysto mėšlo lagūnas ūkiams.

  Lagūnos įrengiamos kasant atitinkamo dydžio duobę, kurios dugnas užpildomas minkštu, biriu smėliu, tuomet klojamas geotekstilės audinys ir tiesiama patvari hidroizoliacinė medžiaga – speciali tam skirta plėvelė. Patiestų medžiagų kraštai krantinėse ankeruojami, siekiant papildomo tvirtumo ir izoliacijos patikimumo. Taip pat duobėje montuojama mėšlo maišyklė, atitinkamo našumo siurblys ir vamzdynas.

  Skysto mėšlo lagūnas saugos tikslais rekomenduojama aptverti, tam tikrais atvejais taip pat papildomai uždegti, įrengti ir drenažo sistemą.

  Įvairių skysčių talpyklų įrengimas

  Projektuojame ir įrengiame pagal kliento poreikius bei visus saugos reikalavimus įvairių skysčių talpyklas. Atliekame kasimo darbus, įleidžiame skysčių talpyklą, esant poreikiui, montuojame papildomą įrangą bei vamzdynų sistemą, skysčio paėmimo ir talpyklos papildymo įrangą, sutvarkome aplinką.

  Mėšlidžių ir silusinių įrengimas

  Skysto mėšlo srutų lagūna

  Įrengiame rezervuarus ir talpas mėšlo ar siloso laikymui. Garantuojame, kad mūsų tiekėjų siūlomi hidroizoliacijos sprendimai yra visiškai saugūs gamtai, užtikrina, kad pavojingos medžiagos nepateks į aplinką, neužterš grunto ir gruntinio vandens.

  HDPE, PVC ir EPDM membranos (dangos) klojimas

  Hidroizoliacinės dangos klojimas

  Siekiant išlaikyti vandenį ar kitus skysčius rezervuare, išvengti kenksmingų medžiagų patekimą į aplinką, būtina būsimo rezervuaro duobę iškloti hidroizoliacinėmis medžiagomis.

  Tvenkinių įrangos el. Parduotuvėje siūlome platų įvairios hidroizoliacinės dangos, arba kitaip vadinamos membranos, pasirinkimą. Visos parduotuvėje esančios rūšys yra specialiai pritaikytos vandens telkinių hidroizoliacijos įrengimui, pasižymi lankstumu, todėl prisitaiko prie dugno reljefo ir yra atsparios mūsų klimato sąlygoms.

  Profesionaliai paklota, tinkamai apsaugota ir hermetiškai sujungta danga tarnauja 20-50 metų. Svarbu žinoti, kad mūsų parduotuvės konsultantai parinks tinkamiausią dangos rūšį, tačiau įsigyjant būtina rinktis tokio pločio dangą, kad tiesiant reikėtų kuo mažiau jungti atskiras plėvelės dalis. Idealiai patiesta hidroizoliacinė danga turėtų būti vientisa ir neturėti jungimo linijų. Tokiu atveju užtikrinama maksimali dugno hidroizoliacija.

  Kai nėra galimybės patiesti vientisą hidroizoliacinės dangos lakštą, atskiros dangos dalys sujungiamos specialiu vulkanizavimo būdu arba klijuojamos tam skirtais klijais ar lipniomis juostomis. Šiuos darbus atlieka mūsų specialistai, todėl galime garantuoti kokybišką ir savalaikį atlikimą.

  Prekyba HDPE, PVC ir EPDM membranomis (dangomis)

  Mūsų ekspertai rekomenduoja kelias hidroizoliacinės dangos rūšis, priklausomai nuo dirbtinio vandens telkinio paskirties, dydžio, ploto ir kitų savybių.

  Nedideliems dirbtiniams tvenkiniams, kurių paskirtis – asmeninio naudojimo, specialistai siūlo rinktis kokybišką ir ilgaamžę PVC dangą. Tai populiariausias tvenkinių hidroizoliacijos būdas, tinkantis daugumai vandens telkinių.

  Didelius dirbtinius vandens telkinius,, siekiančius 500 kv.m. ir didesnį plotą, siūloma kloti ypatingai tvirta ir ilgaamže, sutankintos medžiagos HDPE hidroizoliacine danga. Šios plėvelės savybės leidžia ja naudotis gerokai ilgiau – net iki 50 metų.

  Alpinariumams bei dekoratyviems tvenkiniams su įdomiais, neįprastais reljefais ir sudėtingomos daugiapakopėmis dugno formomis, siūloma rinktis EPDM hidroizoliacinę dangą.

  Vandens siurblių, hidrantų ir vamzdynų montavimas

  Bendradarbiaujame su tiekėjais, kurie siūlo įvairius vandens telkinių ar rezervuarų bei talpyklų montavimo ir eksploatavimo sprendimus. Padedame klientams išsirinkti, pasiūlome tinkamiausius vandens siurblių, hidrantų variantus.

  Vandens siurblius rekomenduojame atsižvelgdami į kliento poreikius, tikslą, kuriam siurblys būtų naudojamas, vandens kiekį, kuris turi būti pernešamas vandens siurbliu. Sprendimus galime pasiūlyti įvairioms situacijoms, nuo paprastų, kai vandens telkinio vanduo turi būti naudojamas laistymui iki sudėtingų, kuomet vanduo siurblio pagalba turi būti tiekiamas gamybai, įrengimams ar kitoms reikmėms.

  Taip pat įrengiame hidrantus – vandens paėmimo stoteles, kurios būtinos siekiant užtikrinti patogų priėjimą prie vandens išteklių gaisro atveju, gali būti naudojamos švariam geriamam vandeniui tiekti ir kitais atvejais.

  Mūsų specialistais pasirūpins technikos, medžiagų ir įrengimo darbų sąmatos sudarymu, suplanuos ir suskaičiuos vamzdynų poreikį, užsiims visais montavimo darbais.

  Rezervuarų aptvėrimų įrengimas ir aplinkos sutvarkymas

  Pagal kliento poreikius pasirūpiname rezervuaro ar skysčių talpyklos aplinka. Pagal vandens telkinio tipui teikiamas rekomendacijas siūlome ir įrengiame aptvėrimus, žmonių saugai reikalingus elementus: kopetėles, lieptus, laiptelius.

  Darbus atliekame tvarkingai, saugodami kliento aplinką. Galime pasirūpinti pakrančių ir aplinkos visišku sutvarkymu, želdynų sodinimu bei formavimu, vejos užsėjimu.

  Profesionali konsultacija, priešgaisrinių REZERVUARŲ įrengimas, priežiūra

  Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę įvairių telkinių įrangą ir medžiagas, apšvietimo sprendimus. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą ir sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

  Siūlome ir atskirus telkinių kasimo ar valymo darbus, ir visapusišką kompleksinį tvenkinių sutvarkymą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, turimo sklypo išplanavimą bei grunto tipą. Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių tvenkinio kasimo ir priežiūros klaidų bei sutaupysite lėšų ir laiko.

  Atlikti darbai

  Dirbame visoje Lietuvoje!

  Projektavimas ir įrengimas:

  +370 675 133 18
  info@okeana.lt

  Didmeninė ir mažmeninė prekyba:

  +370 675 133 19
  pardavimai@okeana.lt

  arba užpildykite užklausos formą

  Užklausos forma


   Elektroninė parduotuvė

   Dangos tvenkiniams, priešgaisriniams rezervuarams, talpoms