GAUTI PASIŪLYMĄ!

ĮVAIRIŲ TVENKINIŲ projektavimas ir įrengimas, renovacija.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

 • konsultuojame,
 • projektuojame,
 • statome, renovuojame,
 • įrengiame,
 • montuojame ir prižiūrime.

Susisiekite telefonu: +370 675 133 18, el. paštu: info@okeana.lt arba užpildykite užklausos formą:


  Tvenkinių aplinka

  Tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų aplinkos projektavimas

  Tvenkinio aplinkos svarba

  Nusprendus sukurti ypatingą aplinką sodyboje ar individualaus namo kieme, rekomenduojama suplanuoti ne tik vandens telkinį, tačiau apgalvoti visos aplinkos būsimą vaizdą. Siūlome kompleksines aplinkos tvarkymo paslaugas, todėl paruošiame ne tik dekoratyvinio baseino ar tvenkinio projektą, tačiau taip pat parengiame viso sklypo aplinkos planą.

  Projektuodami tvenkinių ar dekoratyvinių baseinų aplinką, suplanuojame kurioje vietoje ir kokios formos bei ploto bus vandens telkinys, kuri vieta tinkamiausia pavėsinei, stoginei, terasai ar lieptui. Taip pat apgalvojame sklypo takelius, aikšteles, laiptelius, gėlynų ir kitų augalų vietas. Pagal kliento poreikius parenkame ir pasirūpiname aplinkos puošybos elementais – lauko žibintais, suoliukais, didesniais rieduliais, skulptūromis.

  Tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų aplinkos formavimas

  Formuojame tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų aplinką nuo “0” iki visiško užbaigimo. Pasirūpiname visais projekte numatytais darbais.

  Į kliento teritoriją tvežame visą reikalingą techniką, suformuojame sklypo reljefą, išlyginame aikšteles ir supilame numatytas kalvas. Pašaliname ir išvežame nereikalingus riedulius, grunto likučius.

  Atvežame ir paskleidžiame juodžemį, užpilame duobes ir išlyginame kalvotas vietas. Sufomuojame poilsiui skirtas zonas, aikšteles, takelius, vejai skirtas erdves. Paruošiame zonas, kurios turi būti apsodintos augalais, medžiais.

  Tvenkinių ir dekoratyvinių baseinų aplinkos įrengimo darbai

  Teikiame kompleksines vandens telkinių ir aplinkos įrengimo paslaugos, todėl turime patikimų specialistų, atliekančių įvairius aplinkotvarkos darbus.

  Įprastai dekoratyvinių baseinų ir tvenkinių  aplinkos įrengimo darbai pradedami nuo sklypo reljefo suformavimo: užpilamos duobės, išlyginamos aikštelės ir suformuojamos kalvos. Apgalvojama, kur bus takeliai, kur sklype išsidėstys statiniai, suoliukai, puošybos elementai.

  Į kliento sklypą atvežame juodžemį, jį paskleidžiame tose vietose, kur planuojami želdiniai. Parenkame tinkamiausią rūšį ir pasėjame veją, pasodiname dekoratyvinius medžius ir krūmus. Jeigu reikia, želdinių erdvėms parūpiname mulčo – skiedros, mažų akmenų ar žvyro.

  Suplanuojame takelius, pagal numatytą projektą grindžiame juos akmenimis, klojame plytelėmis ar mediena. Kur reikia, įrengiame laiptelius ir turėklus.

  Dekoratyvinių vandens krioklių, kaskadų ir upelių įrengimas

  Mūsų vandens telkinių projektai tai ne tik tvenkiniai ir dekoratyviniai baseinai. Galime įrengti vandens elementų visame sklype: ramiai tekantį dirbtinį upelį, sukuriame juo tekančiam vandeniui kaskadas ir krioklius, kuriais vanduo kunkuliuodamas įteka į dekoratyvinį baseiną ar tvenkinį.

  Priklausomai nuo tvarkomos erdvės dydžio, upelis gali vingiuoti aplink visą teritoriją arba tekėti vos kelis metrus, tačiau vis tiek sukurti gyvą, vandens čiurlenimo pilną aplinką.

  Upelių įrengimas prasideda nuo vagos kasimo ir krantų suformavimo, paskui klojamas geotekstilės audeklas ir hidroizoliacinė membrana, ant viršaus – dekoratyvinė, akmenukais padengta plėvelė, krantai dekoruojami natūraliais akmenimis. Kaskadoms ir kriokliams formuojamas status šlaitas, į jį integruojami akmenys, skalda.

  Priklausomai nuo upelio ilgio, struktūros, parenkama vandens tėkmę sukurianti įranga, jeigu reikia – vamzdynai, vandens pakėlimo, paėmimo įranga.

  Medinių lieptų, terasų, pergolių ir pavėsinių įrengimas

  Tvenkinio terasos, liepteliai ir pontonai

  Žinome, kaip turi atrodyti patogi poilsiui ir graži aplinka, todėl taip pat siūlome savo paslaugas, jeigu klientas pageidauja šalia vandens telkinio turėti medinį lieptą, sklype – terasą su pergola, pavėsinę.

  Šiems aplinkos elementams parengiame atskirą projektą:  su klientu suderiname brėžinį, aptariame medžiagas, puošybos elementus, dydį. Visuomet apskaičiuojame kainą, sutariame gamybos ir įrengimo etapus ir terminus.

  Aplinkos apželdinimas ir dekoravimas akmenimis

  EKO baseinų įrengimasEsame aplinkos formavimo, kūrimo ir tvarkymo profesionalai, todėl apsiimame įgyvendinti kliento idėjas nuo kasybos darbų iki želdinių parinkimo, sodinimo ir tolesnio formavimo.
  Planuodami teritorijos aplinką, iš karto numatome aikšteles, kurios gali būti tinkamos želdinių zonoms. Turime patirties ir žinių, todėl parenkame augalus atsižvelgdami į kliento sklypo sąlygas, numatome konkrečių rūšių dydžius, augimo greitį, plėtimosi galimybes. Pasitelkiame dizainerių pagalbą, kurie sukuria augalų kiekių, formų, spalvų gamos visumą tvarkomoje teritorijoje.

  Taip pat erdvę dekoruojame natūraliais įvairių dydžių, formų bei spalvų akmenimis, natūraliais rieduliais. Šiais puošybos elementais klientui rūpintis nereikia – bendradarbiaujame su įvairiais tiekėjais, turime gabenimui reikalingą įrangą, todėl visus darbus atliekame patys.

  Medinių ir akmens masės takelių ir grindinių įrengimas

  Teritorijos aplinkos formavimas neatsiejamas nuo žmogui patogių takelių ir grindinių įrengimo. Klientui siūlome atsižvelgti į viso sklypo, pastatų, kitų elementų stilistiką ir išsirinkti takelių bei grindinių medinį arba akmens masės paviršių.

  Visais kitais takelių bei grindinių įrengimo darbais mes pasirūpinsime. Parodysime pavyzdžių ir suteiksime galimybę išsirinkti grindinio medienos rūšį, dekoratyvinių akmenų tipą bei spalvą. Iš anksto susitarsime dėl takelių pločio ir ilgio bei išdėstymo kiemo teritorijoje, aptarsime, kokios medžiagos atrodys gražiausiai, kurios bus patvariausios ir patogiausios naudoti.

  Atraminių sienučių iš betono, akmens ar mūro įrengimas

  Planuodami kliento tvenkinio ar dekoratyvinio baseino aplinką, visuomet patariame įrengti saugos elementų – atraminių sienelių, taip pat erdves atskiriančių elementų, pavyzdžiui borteliais atskirti kelią.

  Tokius aplinkos elementus gaminame iš betono, mūro, dekoruojame natūraliu akmeniu, dekoratyvinėmis plytelėmis.

  Lauko baldai, stalai, suoliukai ir gultai

  Dirbame su patikimais lauko baldų iš medienos gamintojais, todėl galime klientams pasiūlyti puikios kokybės ir geros kainos tvirtų medinių stalų, suolų, kėdžių, gultų. Taip pat mūsų gamintojai priims kliento individualų užsakymą – pagal poreikius parengs lauko baldų brėžinius, suderins ir pagamins.

  Profesionali konsultacija, tvenkinių įrengimas, priežiūra

  Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę įvairių telkinių įrangą ir medžiagas, apšvietimo sprendimus. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą ir sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

  Siūlome ir atskirus telkinių kasimo ar valymo darbus, ir visapusišką kompleksinį tvenkinių sutvarkymą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, turimo sklypo išplanavimą bei grunto tipą. Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių tvenkinio kasimo ir priežiūros klaidų bei sutaupysite lėšų ir laiko.

  Atlikti darbai

  Dirbame visoje Lietuvoje!

  Projektavimas ir įrengimas:

  +370 675 133 18
  info@okeana.lt

  Didmeninė ir mažmeninė prekyba:

  +370 675 133 19
  pardavimai@okeana.lt

  arba užpildykite užklausos formą

  Užklausos forma