Apšvietimas ir valdymas

Informacija ruošiama…

Tvenkinių apšvietimas

Tvenkinių apšvietimas

Tvenkinių apšvietimas ne tik puošia tvenkinio supančią aplinką, suteikia ypatingą atmosferą, nuteikia raminančiai ir atpalaiduojančiai, bet ir apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų. Vandens telkinių apšvietimas gali būti montuojamas tiek virš vandens, tiek po vandeniu. Tvenkinio apšvietimui naudojami įvairaus galingumo halogeno arba šiuolaikiški ir sparčiai populiarėjantys LED žibintai, kurie gali būti vienspalviai arba daugiaspalviai.
Tvenkinio apšvietimas gali būti reguliuojamas nuotoliniu būdu. Apšvietimo valdymas suteiks daugiau laisvės ir komforto. Nereikės kiekvieną sykį įjunginėti, išjunginėti ir reguliuoti švietimo laiką, nes tai galima nustatyti programiškai.

Įspūdingai atrodo, kai šie žibintai įrengiami dekoratyviniuose tvenkiniuose, kuriuose yra žuvų. Iš tvenkinio dugno sklindanti šviesa leidžia stebėti tvenkinio gyventojų gyvenimą. LED žibintai pasižymi ilgaamžiškumu, mažomis energijos sąnaudomis, spalvų įvairove. Dekoratyvinio tvenkinio vandens paviršiuje plaukiojantys žibintai suteikia magišką nuotaiką, žiba lyg iš dangaus nukritusios žvaigždės. Vandens žibintas įmontuotas po vandeniu ar virš vandens, apšviečiantis vandens augalų kompozicijas pritraukia aplinkinius gerėtis dekoratyvinio tvenkinio grožiu. Dėmesį atkreipia ir šalia tvenkinio apšviestas gėlynas, o taip pat apsaugo žmones ir gyvūnus nuo netyčinio įkritimo į tvenkinio vandenį.

Ruošiami straipsniai:

– Po vandeniniai baseinų šviestuvai
– Po vandeniniai tvenkinių šviestuvai
– Vandens kaskados apšvietimas
– Povandeninis apšvietimas
– Povandeniniai LED žibintai
– Dekoracijų apšvietimas
– Nuotolinis šviestuvų ir kitų įrenginių valdymas

Tvenkinių įranga (e-parduotuvė):

Prekės aprašymas
Led šviestuvai LED šviestuvai
Halogeniniai šviestuvai Halogeniniai šviestuvai
Įrangos nuotolinio valdymo sistemos Įrangos nuotolinio valdymo sistemos