PVC danga

PVC hidroizoliacija

PVC (polivinilchlorido) hidroizoliacija

Mūsų siūlomos PVC (polivinilchlorido) hidroizoliacinės dangos yra skirtos dekoratyvinių baseinų, dekoratyvinių tvenkinių, EKO baseinų, alpinariumų hidroizoliacijos įrengimui. Tvirtos, ilgaamžės ir patrauklia kaina pasižyminčios PVC hidroizoliacinės dangos klojamos įvairių pločių rulonais, dangas tarpusavyje sujungiant specialiu vulkanizavimo būdu. Tiktai tokia technologija, kai nėra naudojamos jokios pagalbinės medžiagos, tokios kaip klijai ar dvipusės lipnios juostos, o dangos yra suliejamos į vieną bendrą masę, gali užtikrinti kokybišką hidroizoliacinių dangų patvarumą ir ilgaamžiškumą.

PVC hidroizoliacinės baseinų dangos yra minkštos, lanksčios, puikiai prisitaiko prie baseino dugno ir yra atsparios mūsų klimato sąlygoms bei ekologiškos. PVC hidroizoliacinė danga tarnauja daugiau kaip 25 metus.

PVC hidroizoliacinės dangos techninės savybės:

— dangos storis galimas nuo 0,5 iki 2,0 mm
— minkštos polivinilchlorido (PVC-P-NB) nearmuotos, neregeneruotos dangos
— šios dangos yra be oro burbuliukų, įtrūkimų
— atspari UV spinduliams
— sudėtyje nėra kadmio, švino ir asbesto
— fiziologiškai nekenksminga
— atspari puvimui
— atitinka KIWA sertifikatą
— žuvų ar augalų toleruojama danga
— elastinga
— puikus dangos lankstumas žemoje temperatūroje
— ilgaamžė
— puikiai suvirinama
— atspari cheminėms medžiagoms, kurios išsiskiria iš dirvožemio arba lietaus
— atspari mikroorganizmų daromam poveikiui
— neatspari degutui, bitumui, naftos ir tirpiklių pagrindu esantiems produktams
— gali būti perdirbamos
— gaminama dangų produkcija pagal IVK reglamentus

PVC hidroizoliacinės dangos fizikinės savybės:

— tempimo stipris yra > 18 N/mm² (kai pagal nustatytus DIN 16938 reikalavimus turi būti 15 N/mm²).
— dangos pailgėjimas > 300 % (kai pagal nustatytus reikalavimus reikalaujama 200 %).
— danga pasiduoda lankstymui prie -30 °C oro temperatūros (kai pagal nustatytus reikalavimus reikalaujama -20 °C oro temperatūra).
— vandens garų difuzijos varžos koeficientas 20.000 (kai pagal nustatytus reikalavimus reikalaujama ≤ 30.000).
— plyšimo stipris > 100 N / mm
— tankis apie 1,26 g / cm ³

PVC hidroizoliacinių dangų įrengimas

PVC dangos įrengimas

PVC dangos įrengimas

PVC hidroizoliacinę dangą suviriname specialia modernia įranga. Pagal vandens telkinio dydį, parenkame reikiamą dangos plotį, ilgį bei storį. Net jei iškastos duobės gruntas yra geros kokybės, mes vis tiek rekomenduojame naudoti apsauginį geotekstilės paklotą, prieš klojant dangą.

Vandens telkinio reljefas turi būti tinkamai paruoštas, be jokių aštrių daiktų ir atplaišų, akmenys išrinkti. Klojant hidroizoliacinę dangą visuomet reikia palikti mažiausiai 50 cm. laisvos dangos kraštų ankeravimui.

Įrengus hidroizoliaciją, vandens telkinys nedelsiant pripildomas vandeniu ir tik tuomet ankeruojami dangos kraštai bei apipavidalinamas pakrantės perimetras. Augaliją galima sodinti iš karto. Tačiau patariama palaukti kurį laiką, prieš paleidžiant žuvis į tvenkinio vandenį tam, kad susiformuotų vandens biologinė pusiausvyra.

Geotekstilės paklotas

Geotekstilės paklotas

Norint prailginti hidroizoliacinės dangos tarnavimo trukmę bei apsaugoti nuo mechaninių pažeidimų, patariame naudoti geotekstilės paklotą. Geotekstilė klojama dar prieš hidroizoliacinę dangą, kuri apsaugo dangą nuo grunte likusių statybinių medžiagų, aštriabriaunių akmenų, medžių šaknų, stiklo šukių ir kt. Jei ant hidroizoliacinės dangos bus dedami akmenys ar akmens skalda, geotekstilę būtina kloti iš abiejų hidroizoliacinės dangos pusių.

Koks hidroizoliacinės dangos storis yra rekomenduojamas?

Nedideliems dekoratyviems baseinams, neskirtiems maudynėms, kurie bus dekoruojami nedideliais akmenimis ir skaldinėliu rekomenduojama 1,00 mm storio PVC danga.

Didesniems dekoratyviniams tvenkiniams, kurie bus skirti maudynėms, įrengiami pliažai, montuojamos terasos ir lieptai, dekoruojami įvairaus dydžio akmenimis, vandens kaskadomis, rekomenduojame kloti 1,20 – 2,00 mm storio PVC hidroizoliacines dangas.

Žinoma, reikia atkreipti dėmesį į tvenkinio įrengimo detales, nes dažnai nėra būtinybės pirkti storiausias dangas, kurios kainuoja brangiau, o galima rinktis ir plonesnes, tačiau atitinkančias visus esančio tvenkinio reikalavimus hidroizoliacines dangas.

Mes siūlome

Mūsų įmonės specialistai pasiūlys Jums optimaliausią hidroizoliacinių dangų tipą ir storį, atsižvelgiant į vandens objekto dydį, paskirtį. Mes ne tik parduodame hidroizoliacinę dangą, bet ir kokybiškai ją įrengiame objektuose, o jei pateikiami visi objekto išmatavimai, galime membranos vulkanizavimo darbus atlikti savo dirbtuvėse.

Tvenkinių įranga (e-parduotuvė):

Prekės aprašymas
PVC dangos PVC dangos
Geotekstilės Geotekstilės