Tvenkinių priežiūra

Nuomojame tvenkinių valymo siurblius

Nuomojame vakuuminius vandens valymo siurblius “PondoVac” tvenkinių priežiūrai.
Vakuuminiais valymo siurbliais PondoVac bus efektyviai išvalomas dekoratyvinių tvenkinių, baseinų, EKO baseinų bei alpinariumų dugnas. Jų patogus valdymas sutaupys laiko ir leis išvengti sudėtingesnių tvenkinio valymo darbų.

Tvenkiniu valymo siurblys

Tvenkinio priežiūra

Tvenkinio valymas ir priežiūra

Tvenkinio valymas ir priežiūra

Gerai prižiūrimo tvenkinio vanduo bus švarus ir skaidrus ir jame be vargo matysis vandens augalai ir žuvys, o vandens įranga dirbs be priekaištų ir bus ilgaamžė. Švarus tvenkinio vanduo išgaunamas pasitelkiant kokybišką vandens filtravimo įrangą ir vandens priežiūros priemones.

Medžių lapai, augalai, vėjo atpūstos šiukšlės – visa tai blogina tvenkinio vandens kokybę. Tuomet atsiranda palanki terpė nepageidaujamiems mikroorganizmas veistis ir dumbliams augti, kurie keičia vandens pH, kvapą bei kenkia tvenkinyje augančioms žuvims.

Nešvarus tvenkinio vanduo nepritraukia ir aplinkinių dėmesio, nesuteikia galimybės maudytis tvenkinyje ir džiaugtis vandens teikiamais malonumais, todėl būtina atlikti periodiškai tvenkinių priežiūros darbus, remiantis nustatytais techniniais ir hidieniniais parametrais.

Mūsų įmonės specialistai sutartu Jums patogiu laiku atliks tvenkinio priežiūros darbus:

— tvenkinio dugno valymas vakuuminiu siurbliu
— pakrančių valymas ir sutvarkymas
— skimerių, vandens filtrų, siurblio priešfiltrio, fontanų ir kitos tvenkinių įrangos valymas, priežiūra bei remontas/testavimas
— šiūkšlių surinkimas nuo vandens paviršiaus
— tvenkinio vandens kokybės nustatymas
— gerųjų bakterijų dozavimas

Tvenkinio vandens kokybė

Tvenkinio vandens kokybė

Turėtų būti reguliariai stebimas tvenkinio pH lygis, kvapas bei vandens būklė tam, kad laiku pastebėti tvenkinio ekosistemos pokyčius, kurie gali lemti sudėtingesnius tvenkinio valymo darbus. Taip pat ypatingas dėmesys turi būti skiriamas filtravimo technologinės įrangos pasirinkimui bei tvenkinio priežiūros priemonėms ir aksesuarams.

Sutrikus tvenkinio ekosistemai, sumažėja gerųjų bakterijų kiekis ir tvenkinio vandenyje sparčiau auga dumbliai, atsiranda blogas vandens kvapas bei sumažėja deguonies kiekis vandenyje. Mes siūlome saugias aplinkai bakterijas, kurios efektyviai pagelbės atstatyti EKO baseino ekosistemą bei akivaizdžiai pagerins vandens būklę ir skaidrumą.

Skimeriai efektyviai surenka stambesnes šiukšles nuo baseino vandens paviršiaus. Norėdami patogiai surinkti baseino dugne besirenkančias šiukšles ir nešvarumus, rekomenduojame patogų ir našų vakuuminį siurblį.

Mes siūlome

Atliekame ne tik tvenkinių priežiūros darbus, tačiau ir prekiaujame tvenkinių valymo įranga, priežiūros priemonėmis bei aksesuarais, kurių pagalba bus efektyviai valomas visas tvenkinys. Sieteliai šiukšlėms surinkti, vakuuminiai valymo siurbliai, vandens kokybės testavimo priemonės leis greičiau ir efektyviau pasirūpinti tvenkinių vandens švara.

Siūlome pilną tvenkinio priežiūros ir aptarnavimo paslaugų kompleksą, įskaitant valymo, paruošimo žiemos ar vasaros sezonams ir visų reikalingų vandens priežiūros priemonių bei priežiūros aksesuarų tiekimą ir pardavimą.

Tvenkinių įranga (e-parduotuvė):

Prekės aprašymas
Skimeriai Skimeriai
Priežiūros priemonės Priežiūros priemonės
Vakuuminiai siurbliai Vakuuminiai siurbliai