Įrengimas ir dekoravimas

Informacija ruošiama…

Vandens kaskados

Vandens kaskados

Tvenkinių vandens kaskados, kriokliai ir upeliai praturtina tvenkinių išvaizdą bei suteikia gyvybės ir prabangos įspūdį. Įrengiant dekoratyvinius tvenkinius, reikia apgalvoti, ar bus planuojama papildomai įrengti vandens kaskadą, krioklį ar upelį. Šie dekoratyvinio tvenkinio elementai turėtų būti įkomponuoti į labiausiai matomą tvenkinio vietą. Priklausomai nuo tvenkinio dydžio, būtina nuspręsti, kokio dydžio ar formos bus vandens kaskada, krioklys ar upelis. Jų dydis turi proporcingai derėti su tvenkinio dydžiu, bei turi būti išlaikoma šių elementų harmonija. Dekoratyvinio tvenkinio kaskada, krioklys ar upelis turi vienas kitą papildyti, bet neužgožti.

Įrengiant dekoratyvinio tvenkinio kaskadą ar krioklį, pirmiausia numatoma tinkama įrengimo vieta, tuomet atvedamos visos reikalingos instaliacijos ir montuojama būtina technologinė įranga – vandens siurblys, vamzdynai, vandens paėmimo ir grąžinimo detalės, per kurias cirkuliuos tvenkinio vanduo.

Tvenkinio lieptas

Tvenkinio lieptas

Dekoratyvinių tvenkinių terasos, liepteliai ir pontonai tai svarbūs elementai planuojant Jūsų poilsio vietą šalia tvenkinio. Terasos palengvina priėjimą prie tvenkinio vandens, taip pat gelbsti, kai reikia pašerti tvenkinyje augančias žuvis. Lieptai arba pontonai patogūs besimaudantiems arba prišvartuoti vandens transportui. Įrengiame įvairių tipų, dydžių bei formų terasas, lieptus ir pontonus, kur užteks vietos ne tik lauko baldams, gultams ar gėlių vazonams, bet ir nedideliai pavėsinei ar stoginei, kuri puikiai derės ir leis iš arčiau mėgautis dekoratyvinio tvenkinio grožiu bei stebėti į vandens paviršių išnyrančias smalsias žuvis.

Ruošiami straipsniai:

– Dekoratyvinių baseinų hidroizoliacija
– Dekoratyvinių tvenkinių hidroizoliacija
– Hidroizoliacinės PVC membranos
– Hidroizoliacinės EPDM membranos
– Hidroizoliacinės HDPE membranos
– Geotekstilės ir paklotai
– Dekoratyvios akmenuotos dangos
– Hidroizoliacijos įrengimas ir dangų klojimas

Tvenkinių įranga (e-parduotuvė):

Prekės aprašymas
PVC dangos PVC dangos
HDPE dangos HDPE dangos
EPDM dangos EPDM dangos
Geotekstilės Geotekstilės
Dekoruotos PVC dangos Dekoruotos PVC dangos