Fontanai ir fontanų siurbliai

Informacija ruošiama…

Plaukiojantys fontanai

Plaukiojantys fontanai

Tvenkinių fontanai yra įvairių tipų, pritaikyti mažiems dekoratyviniams tvenkiniams ir dideliems tvenkiniams, bei ežerams; pradedant nuo kuklių ir subtilių fontanų, kurie purškia vandenį į orą viena čiurkšle, baigiant šokančiais muzikos ritmu bei keičiančiais apšvietimo spalvą, fontanais. Pastaruosius galima prilyginti įspūdingiems fejerverkams.

Fontanų įrengimui reikalinga vandens purškimo galvutė bei siurblys, kuris stumtų vandenį. Reguliuojant siurblio galią ir fontano galvutę, galima išgauti įvairias vandens purškimo formas. Tai leidžia varijuoti ir keisti fontano formą, srovės aukštį bei vis iš naujo susižavėti tvenkinio teikiamu grožiu.

Plaukiojantys fontanai skirti vandens telkiniams kurių gylis yra didelis, todėl tokio tipo fontanai puošia tvenkinius, ežerus ir kitus vandens telkinius. Prie specialaus plaukiojančio pontono yra pritvirtinti vandens siurbliai, fontano purkštukai, fontano apšvietimas ir kita instaliacija, todėl plaukiojantį fontaną galima sumontuoti bet kurioje telkinio vietoje, bei keisti jo dislokacijos vietą. Plaukiojantis fontanas yra inkaruojamas su specialiais svarmenimis, taip užtvirtinant jo vietą vandens telkinyje.

Ruošiami straipsniai:

– Plaukiojantys fontanai
– Dekoratyviniai fontanai
– Šokantys ir muzikiniai fontanai
– Povandeniniai fontanų siurbliai
– Siurbliai su vandens filtru
– Fontanų purkštukai

Tvenkinių įranga (e-parduotuvė):

Prekės aprašymas
Dekoratyviniai fontanai Dekoratyviniai fontanai
Plaukiojantys fontanai Plaukiojantys fontanai
Fontanų purkštukai Fontanų purkštukai
Fontanų siurbliai Fontanų siurbliai