HDPE danga

HDPE hidroizoliacinė danga

HDPE hidroizoliacinė danga

Mūsų siūlomos HDPE (aukšto tankio polietileno) hidroizoliacinės dangos yra skirtos įvairių tipių tvenkiniams, dekoratyviniams tvenkiniams, žuvų veisimo tvenkiniams, ežerų pakrantėms formuoti bei kitiems vandens telkiniams pasižymintiems dideliu užimamu plotu. Hidroizoliacinės dangos klojamos įvairių pločių rulonais, juostas tarpusavyje sujungiant specialiu vulkanizavimo būdu, kuomet hidroizoliacinės dangos yra sulydomos tarpusavyje. Tiktai tokia technologija, kuomet nėra naudojamos jokios pagalbinės medžiagos, tokios kaip klijai ar dvipusės lipnios juostos, o dangos yra suliejamos į vieną bendrą masę, gali užtikrinti kokybišką hidroizoliacinių dangų siūlių sujungimą.

HDPE dangos yra pigesnės nei PVC hidroizoliacinės dangos, todėl puikiai tinka kloti dideliems plotams. HDPE tarnavimo laikas yra daugiau kaip 50 metų.

Tinkamas hidroizoliacinės dangos tipas ir storis turi atitikti Jūsų planuojamo vandens telkinio ypatumus. Mūsų įmonės tvenkinių įrengimo profesionalai pasiūlys optimaliausią tvenkinio įrengimo variantą, įvertinę projekto detales bei specialia įranga atliks vandens objekto hidroizoliacijos darbus.

HDPE hidroizoliacinės techninės dangos savybės:

— elastinga
— tvirta
— atspari UV spinduliams ir ozono spinduliams
— dangos storis galimas nuo 1,00 mm iki 2,0 mm
— fiziologiškai nekenksminga
— atspari korozijai
— ilgaamžė
— ypač atspari cheminėms medžiagoms
— atspari deformacijai
— kokybiškai sujungiama
— žuvų ar augalų toleruojama danga
— nepralaidi
— atspari mechaniniam poveikiui
— atspari mikroorganizmų daromam poveikiui
— lengvai prižiūrima ir perdirbama hidroizoliacinė danga

HDPE hidroizoliacinės dangos fizikinės savybės:

— dangos savybės nekinta nuo -40°C iki +80°C tepmeratūroje
— tankis > 0,94 g / cm ³
— pradūrimo stipris nuo 300 N (-50) iki 800 (-100)
— plyšimo stipris nuo 100 N (-5) iki 350 (-35)
— danga pasiduoda lankstymui prie -60 °C oro temperatūros
— matmenų stabilumas 120°C,1h/, [%], išilgai ir skersai +-2

HDPE hidroizoliacinė membrana yra juodos spalvos. Šios dangos standartinis plotis galimas iki 7,3 m., o dažniausiai naudojama 5,0 – 6,0 m. pločio dangos, tačiau Jums pageidaujant galime pasiūlyti įvairių matmenų HDPE hidroizoliacines dangas. Įrengiant tvenkinių hidroizoliaciją, rekomenduojame HDPE hidroizoliacinių dangų 1,00 mm ir 2,00 mm storius.  Žinoma, reikia atkreipti dėmesį į tvenkinio įrengimo detales, nes dažnai nėra būtinybės pirkti storiausias dangas, kurios kainuoja brangiau, o galima rinktis ir plonesnes ir galbūt kito tipo dangas, tačiau atitinkančias visus esančio tvenkinio reikalavimus. Mes pasiūlysime Jums geriausią hidroizoliacinių dangų įrengimo variantą.

HDPE hidroizoliacinių dangų įrengimas

HDPE hidroizoliacinės dangos įrengimas

HDPE hidroizoliacinės dangos įrengimas

HDPE hidroizoliacinę dangą, suviriname (vulkanizuojame) specialia modernia įranga. Pagal vandens telkinio dydį, parenkame reikiamą optimalų dangos plotį, ilgį bei storį. Net jei iškastos duobės gruntas yra geros kokybės, mes vis tiek rekomenduojame naudoti apsauginį geotekstilės paklotą, prieš klojant dangą. Tai apsaugos hidroizoliacinę dangą nuo mechaninių pažeidimų – pasitaikančių statybinių atliekų, medžių šaknų, aštriabriaunių akmenų, stiklo šukių bei prailgins HDPE dangos eksploatavimo trukmę.

Geotekstilės paklotas

Geotekstilės paklotas

Jei ant dangos bus klojama akmens skalda ar dedami didesni akmenys – geotekstilės paklotas turėtų būti klojamas ir ant hidroizoliacinės dangos.

Vandens telkinio reljefas turi būti tinkamai paruoštas, be jokių aštrių daiktų ir atplaišų, akmenys išrinkti. Klojant hidroizoliacinę dangą visuomet reikia palikti mažiausiai 50 cm. laisvos dangos kraštų ankeravimui.

Įrengus hidroizoliaciją, vandens telkinys nedelsiant pripildomas vandeniu ir tik tuomet ankeruojami dangos kraštai bei apipavidalinamas pakrantės perimetras. Augaliją galima sodinti iš karto. Tačiau patariama palaukti kurį laiką, prieš paleidžiant žuvis į tvenkinio vandenį tam, kad susiformuotų vandens biologinė pusiausvyra.

Mes siūlome

Mūsų įmonės specialistai pasiūlys Jums optimaliausią hidroizoliacinių dangų tipą ir storį, atsižvelgiant į vandens objekto dydį, paskirtį. Mes ne tik parduodame hidroizoliacinę dangą, bet ir kokybiškai ją įrengiame objektuose, o jei pateikiami visi objekto išmatavimai, galime membranos vulkanizavimo darbus atlikti savo dirbtuvėse.

Tvenkinių įranga (e-parduotuvė):

Prekės aprašymas
HDPE dangos HDPE dangos
Geotekstilės Geotekstilės