Geotekstilė

Geotekstilė

Geotekstilė

Geotekstilės paklotas yra sintetinė patvari medžiaga, kuri gaminama pagal pažangiausias technologijas iš polipropileno arba poliesterio pluošto.

Geotekstilės paklotas skirtas ne tik filtracijai, armavimui, grunto stiprinimui, įrengiant drenažo sistemas, bet ir įrengiant įvairių tipų ir dydžių tvenkinius, plaukimo baseinus, dekoratyvinius baseinus, paplūdimius bei užtvankas. Geotekstilės paklotas efektyviai apsaugo šlaitų ir kanalų paviršius nuo erozijos, tekančio vandens sukeliamų grunto, žemės pylimo deformacijos.

Geotekstilės įrengimas

Geotekstilės įrengimas

Neaustinį geotekstilės paklotą rekomenduojama kloti įrengiant dekoratyvinius baseinus, dekoratyvinius tvenkinius, įvairaus dydžio plaukimo baseinus, ežerų bei tvenkinių paplūdimius. Ši patvari medžiaga naudojama kaip PVC, HDPE ar EPDM hidroizoliacinių dangų apsauga nuo mechaninių pažeidimų – aštrių akmenų, žvyro sąlyčio su geomembrana,  kurie gali įtakoti hidroizoliacinės dangos įtrūkimus. Geotekstile klojamas vandens objekto dugnas dar prieš įrengiant PVC, HDPE ar EPDM hidroizoliacinę dangą, o jeigu planuojama tvenkinyje ar dekoratyviniame baseine įkomponuoti akmenis ar kitus aštrius dekoravimo elementus, geotekstilės paklotas turi būti klojamas iš abiejų hidroizoliacinės dangos pusių.

Geotekstilės pakloto savybės ir privalumai:

— pritaikoma įvairaus pobūdžio objektams
— pakloto svoris gali būti parenkamas nuo 100 iki 575 g / m², priklausomai nuo projekto
— pluošto struktūra yra itin tanki, tvirta ir ilgaamžė
— maksimaliai apsaugo nuo UV spindulių
— pluoštas atsparus pūvimui
— puikiai apsaugo geomembraną nuo trinties, mechaninių pažeidimų ar įtrūkimų
— paklotas prailgina vandens objekto hidroizoliacinės dangos tarnavimo laiką

Mes siūlome

Priklausomai nuo tvenkinio dydžio bei hidroizoliacinės dangos tipo, storio ir grunto savybių, parenkame geotekstilės pakloto tankį ir klojame kartu su hidroizoliacine danga. Tvenkiniams ir baseinams rekomenduojame rinktis 200 – 300 g/m² storio geotekstilės paklotą.

Tvenkinių įranga (e-parduotuvė):

Prekės aprašymas
Geotekstilės Geotekstilės