EPDM danga

EPDM hidroizoliacinė membrana

EPDM hidroizoliacinė membrana

Ilgaamžė EPDM hidroizoliacinė tvenkinių danga gaminama iš EPDM gumos, užpildų ir priedų, šias medžiagas vulkanizuojant. Mūsų parduodamą EPDM hidroizoliacinę dangą kartu su montavimo medžiagomis, rekomenduojame kloti nedidelius dekoratyvinius baseinus, KOI tvenkinius, eko baseinus, upelius, fontanus, kaskadas ar kitus nedidelius vandens objektus. Dėl savo unikalios formulės, ekologinių privalumų ir ilgo dangos eksploatavimo laiko (iki 40 metų ir daugiau), EPDM hidroizoliacinė danga yra ypač saugi dekoratyvinių baseinų augalams bei žuvims.

EPDM hidroizoliacinės dangos techninės savybės:

— elastinga
— atspari temperatūrai nuo -45 ° C iki +130 ° C
— atspari UV spinduliams ir ozono spinduliams
— sudėtyje nėra kadmio, švino ir asbesto
— fiziologiškai nekenksminga
— atspari puvimui
— žuvų ar augalų puikiai toleruojama danga
— elastinga žemoje temperatūroje
— ilgaamžė
— puikiai suvirinama
— atspari cheminėms medžiagoms, kurios išsiskiria iš dirvožemio arba lietaus
— vengti kontakto su degutu, bitumu, nafta ir tirpiklių pagrindu esančiais produktais

EPDM hidroizoliacinės dangos fizikinės savybės:

— stipris tempiant >8 N/mm2
— pailgėjimas >300 %
— atsparumas statiniam krūviui – birios medžiagos >25 Kg
— atsparumas statiniam krūviui – kietos medžiagos >25 Kg
— atsparumas smūgiui – birios medžiagos >1700 mm
— atsparumas smūgiui – kietos medžiagos >200 mm
— atsparumas plyšimui >40 N
— sujungimo siūlės atsparumas >50 N/50 mm
— apsaugoto sujungimo atsparumas >200 N/50 mm
— lankstumas žemoje temperatūroje <-45 °C

EPDM hidroizoliacinės danga yra juodos spalvos. Populiariausios 6 – 8 metrų pločio EPDM danga, tačiau galime pasiūlyti nuo 3,05 iki 30,5 metrų pločio hidroizoliacinę membraną. EPDM hidroizoliacinių dangų storis gali būti 1,15 mm ir 1,52 mm.  1,02 bet ne 1,52 mm arba GALIME PASIŪLYTI ĮVAIRAUS PLOČIO IR STORIO DANGOS VARIANTUS.

EPDM hidroizoliacinės dangos įrengimas

EPDM hidroizoliacinės dangos įrengimas

EPDM hidroizoliacinės dangos įrengimas

Įrengiant EPDM dangą, būtina atsižvelgti į vandens objekto įrengimo reikalavimus.  Šią dangą rekomenduojame naudoti nedideliems vandens objektams. Tuomet nebus reikalingi dangos sujungimo darbai, kai danga tarpusavyje yra suklijuojama. Tiesiog bus parenkamas optimalaus dydžio ir storio dangos lakštas ir išklojamas norimas vandens objektas. Atkreipiame dėmesį, kad tokiu būdu klojant EPDM hidroizoliaciją nebus išvengta dangos raukšlių. Nenorint šių raukšlių, galime pasiūlyti tvirtą PVC dangą, kurią tarpusavyje patikimai sujungiame specialia įranga.

Tvenkinio dugno pagrindo paviršius turi būti visiškai švarus, be jokių aštrių daiktų, atplaišų. EPDM danga turėtų būti dengiama ant apsauginio geotekstilės pakloto, o jei ant dangos bus pilamas žvirgždas ar kitoks gruntas bei akmenys, tuomet geotekstilės pagrindą reikėtų naudoti iš abiejų EPDM dangos pusių. Taip bus išvengiama mechaninių pažeidimų ir užtikrinama ilgesnė dangos eksploatavimo trukmė.
Po EPDM dangos įrengimo darbų, augaliją galima sodinti iš karto. Tačiau patariama palaukti kurį laiką, prieš paleidžiant žuvis į tvenkinio vandenį tam, kad susiformuotų vandens tinkama vandens telkinio ekosistema.

Koks hidroizoliacinės dangos storis yra rekomenduojamas?

Apsižvelgiant į vandens objekto paskirtį, dydį, mūsų specialistai parinks tinkamą dangą, jos storį ir apskaičiuos būtiną dangos kiekį. Dažnai nėra būtinybės pirkti storiausias dangas, kurios kainuoja brangiau, tačiau galima rinktis ir plonesnes ir atitinkančias visus esančius vandens objekto reikalavimus hidroizoliacines membranas.

Mes siūlome

Mūsų įmonės specialistai pasiūlys Jums optimaliausią hidroizoliacinių dangų tipą ir storį, atsižvelgiant į vandens objekto dydį, paskirtį. Mes ne tik parduodame hidroizoliacinę dangą, bet ir kokybiškai ją įrengiame objektuose, o jei pateikiami visi objekto išmatavimai, galime membranos vulkanizavimo darbus atlikti savo dirbtuvėse.

Tvenkinių įranga (e-parduotuvė):

Prekės aprašymas
EPDM dangos EPDM dangos
Geotekstilės Geotekstilės