Telkinių tipai

Vandens telkiniai visuomet buvo žmonių ir gyvūnų traukos objektai. Tylus fontanų ir krioklių čiurlenimas nuramina ir atpalaiduoja, o karštą vasaros dieną ir atvėsina. Tinkamai prižiūrimi natūralūs tvenkiniai ar dirbtiniai tvenkiniai, dekoratyviniai baseinai su papildomai įmontuotais fontanais, kaskadomis, tekančio vandens srovėmis ir apšvietimu, visuomet sulaukia aplinkinių susidomėjimo. Šalia tvenkinio esanti augmenija, tvenkinyje plaukiojančios žuvys priverčia akimirką sustoti, pasinerti svajonėmis į gamtos oazę.
.

NATŪRALŪS TVENKINIAI

Telkinių tipai - natūralūs tvenkiniai Apsigyvenimas šalia ežero ar upės, daugeliui yra tik graži svajonė, tačiau retai kada pavyksta įsigyti sklypą su jau esančiu natūraliu tvenkiniu, liaudyje dažnai vadinamu kūdra ar prūdų, todėl tvenkinio kasimas arba tvenkinio įrengimas tampa daugelio sodybų savininkų tikslu.
.
.

DEKORATYVINIAI TVENKINIAI

Telkinių tipai - dekoratyviniai tvenkiniai Dekoratyviniai tvenkiniai arba dar vadinami dirbtiniai tvenkiniai dažniausiai įrengiami ten kur dėl žemų gruntinių vandenų nėra galimybės įrengti natūralaus tvenkinio.
Dekoratyvinis tvenkinys gali būti įrengiamas bet kurioje sklypo vietoje nepriklausomai nuo grunto  ar reljefo ypatumų, kadangi dekoratyvinio tvenkinio įrengimui klojama HDPE arba PVC hidroizoliacinė membrana.
.
.

DEKORATYVINIAI BASEINAI

Telkinių tipai - dekoratyviniai baseinai Dekoratyvinis baseinas Jūsų kieme, tai gražiausias ir patraukliausias aplinkos elementas, kuris džiugina akį visais metų laikais. Įrengti dekoratyviniai baseinai su vandens kaskadomis, upeliais ir vandens kriokliais puošia, atkreipia aplinkinių dėmesį, suteikia naujų spalvų ir gyvybės Jūsų sodui. Tokie baseinai gali būti įrengiami net ir nedideliuose sklypuose ar soduose.
.
.

ALPINARIUMAI

Telkinių tipai - alpinariumai Alpinariumas tai dirbtinai suformuota gamtos oazė, dažniausiai įrengiama ant šlaito arba dirbtinai suformuotos kalvelės, derinant natūralias medžiagas su gyva gamta. Alpinariumus dažnai puošia įvairios dirbtinės vandens kaskados, kriokliai, dirbtiniai upeliai ir kiti nedideli vandens telkiniai.
.
.

EKO BASEINAI

Telkinių tipai - EKO baseinai EKO baseinai, tai tarsi dekoratyviniai tvenkiniai su integruotais plaukimo baseinais. Ši naujovė yra itin mėgstama visame pasaulyje, kadangi tai ne tik dekoratyvinis baseinas, bet ir natūralus baseinas viename, pasižymintis išskirtiniu dizainu ir žavintis savo unikalumu.
.